بایگانی نوشته‌ها


چگونه کودکی خلاق داشته باشیم؟

چگونه کودکی خلاق داشته باشیم؟

داشتن خلاقیت و ذهنی خلاق برای انجام فعالیت های زندگی بسیار مهم است. داشتن یک ذهن خلاق باعث می شود تا افراد از چیزهایی که در زندگی همیشه به آن عادت داشته اند، فاصله بگیرند و چیزهای جدیدتری را در ذهن خود پرورش دهند.داشتن یک کودک خلاق از آرزوهای هر پدر ومادری است اگر می خواهید این آرزویتان به حقیقت بپیوندد این مقاله را مطالعه بفرمایید.

بازی بعدی چیه؟!

بازی بعدی چیه؟!

تقویت ذهن کودکان تا پیش از ۵ سالگی اهمیت زیادی دارد. به‌گفته‌ی کارشناسان ۹۰ درصد مهارت‌های ذهنی تا ۵ سالگی شکل می‌گیرد. در حقیقت این دوره‌ی سنی بهترین زمان برای تقویت ذهن کودک، انجام فعالیت‌های ساده و لذت‌بخشی است که به رشد مهارت‌های ذهنی و جسمی کودک ، افزایش دقت و تقویت هوش کودک کمک می‌کند.

نحوه شست و شوی لباس کودکان

نحوه شست و شوی لباس کودکان

بکارگیری اصول صحیح در شستشوی لباس نقش بسیاری در نگهداری و مراقبت از لباس بدن کودک دارد.استفاده از مواد شوینده با قدرت پاک کنندگی بالا و دارای اسانس و عطر برای استفاده در شستشو و مراقبت از لباس کودک به هیچ وجه توصیه نمی شود.تانما نکات خوبی برای شستشوی لباس جمع آوری کرده است.

درباره‌ی نویسنده
سلام سنجاقکی ها
سنجاقک با قرار دادن یک سری مطالب آموزشی در مورد کودک و لباس کودک به شما این امکان رو میدهد علاوه بر خرید راحت و سریع؛نکاتی در کنار خریدتون از ما به یاد داشته باشید.
اطلاعات بیش‌تر